Close Menu
Пальто Пальто Пальто
Пальто

OOF Wear

Починаючи з 7 110 грн Regular Price 10 150 грн
Деталі
Колір: білий, чорний
Склад: 100% поліестер
Наповнювач: 100% поліестер
Застібка: блискавка
Дві зовнішні кишені; дві внутрішні кишені
Догляд

Завжди читайте інструкцію по догляду, зазначену на ярлику виробу.

Додаткові рекомендації:

При пранні шовку краще попередньо провести тест на «розтікання кольору». Опустіть невелику ділянку тканини в воду, і якщо відбудеться фарбування води, то цей шовковий виріб краще буде прати окремо від інших речей, або віднесіть в хімчистку.

Найкращий і найдбайливіший спосіб прання шовкових речей - це ручне прання. Не слід терти шовкову тканину руками, віджимати або викручувати. Спочатку шовк потрібно добре прополоскати в теплій, потім в холодній воді. В кінці полоскання в воду можна додати трохи оцту - це освіжає колір.

Проте, якщо ви вибираєте прання в машині, для збереження виробу рекомендується використання спеціального мішечка. Не забувайте вивернути річ перед пранням. Сушити шовк машинним способом не можна, як і на сонці або біля опалювальних приладів. Вологі шовкові вироби слід обережно загорнути в тканину і злегка віджати воду.

Гладять шовк помірно нагрітою праскою в режимі «шовк» з виворітного боку, в трохи вологому вигляді. При прасуванні тканину не можна збризкувати: від цього на ній можуть з'явитися плями.
Стать:Жінкам
Артикул:OFJA928
Open Sidebar